עו"ד גיא ברנד

השלמתי לימודי משפטים ומנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה (LL.B, B.A) ובשנת 2008 התקבלתי כחבר בלשכת עורכי-הדין.

לאחר התמחות בתחום האזרחי, ועבודה במשך כשנה בתחום זכויות אדם, הקמתי בשנת 2010 את משרדי, העוסק במשפט חוקתי ומינהלי – בנושאי הגירה והסדרת מעמד חוקי בישראל לאזרחים זרים, ייצוג זוגות מעורבים, טיפול במקרים הומניטריים, ליווי בקשות מקלט וייצוג בדיני עבודה.

במסגרת עבודתי, אני מופיע מול רשויות המדינה, הערכאות המשפטיות המנהליות ובתי הדין לעבודה, ובחלק מהתיקים בהם ייצגתי בנושא זכויות מבקשי מקלט בישראל – נקבעו תקדימים והלכות חדשות (הליך בחינת בקשת המקלט, מתקן השהיה "חולות", והזכות להגיש בקשת מקלט לאחר יותר משנה).
במהלך פעילות משרדי, סייעתי ללקוחות להסדיר מעמד חוקי בישראל, טיפלתי בשחרור ממשמורת במתקני המעצר "גבעון" ו"סהרונים" (מעצר הגירתי) של אזרחים זרים, גם אלו שטרם פנו בבקשה למשרד הפנים – רשות האוכלוסין, טיפלתי בבקשות ובהליכים לשדרוג רישיונות ישיבה, קבלת מעמד הומניטרי, ופיצויים ממדינת ישראל בגין שלילת זכויות חוקתיות וכן, סייעתי ללקוחות להשיג את זכויותיהם הכספיות בסוגיות תביעות שכר, זכויות מועסקים ופיטורים שלא כדין.

אני סבור כי תחום ההתמקצעות של משרדי בדיני הגירה ובדיני עבודה, יחד עם יחסי אנוש טובים עם הגורמים המקצועיים מולם אני עובד והניסיון שרכשתי במהלך השנים, נותנים לי את הכלים לאבחן סוגיות משפטיות במהירות, ביעילות ובמקצועיות, לשם השגת התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחות המשרד.